Naším cílem je spokojenost zákazníka a kvalitně odvedená práce, i díky tomu působíme na trhu více jak 25 let.

V roce 1992 založil firmu Vojtěch Fojtů st. Původně jako živnostník poskytoval služby v oblasti montáže hromosvodů, později však díky vysoké poptávce a svým zkušenostem začal provádět veškeré stavební práce. Vojtěch Fojtů ml. navázal na tuto tradici a úspěšně poskytuje stavební služby dlouholetým i novým zákazníkům.

Od začátku bylo naším cílem poskytovat kvalitní stavební servis a spokojenost zákazníka ve všech směrech. Také díky těmto zásadám máme spoustu spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí a stále vyhledávají naše služby.

Společnost Vojtěch Fojtů se zaměřuje především na výstavbu atypických a nadstandardních rodinných domů, standardních a typových rodinných domů, kompletní rekonstrukce a opravy rodinných domů i jiných stavebních objektů,  zateplování budov v rámci programu Zelená úsporám. Také provádíme kompletní rekonstrukce bytů, kde se specializujeme na rekonstrukci bytových jader a koupelen. Zajišťujeme veškeré přidružené práce jakož to vodo-topo instalace, elektroinstalace, klempířské práce, zámečnické práce, truhlářské práce, podlahářské práce, malířské práce atd..

Jsme malá firma, ale o to víc dbáme na osobní přístup ke klientům. Máme dlouholeté zkušenosti ve stavebnictví a neustálé vzdělávání v oboru je jednou z naších priorit. Používáme kvalitní a ověřené stavební materiály, tak abychom zajistili maximální trvanlivost a stálost Vašeho nového domu nebo opraveného bytu. Spolupracujeme pouze s ověřenými řemeslníky na které se můžeme vždy plně spolehnout.

IMG_6852
imgp6069

Naše cíle:

  • spokojenost zákazníka ve všech směrech
  • práce provedená v nejvyšší kvalitě
  • individuální přístup ke každému klientovi dle jeho požadavků
  • minimální dopad na životní prostředí
  • úspora nákladů stavebních objektů na spotřebu energií
  • upevňování stálé pozice na stavebním trhu
  • stále se zlepšovat v oblasti nových stavebních technologií a pracovních postupech
  • rozvoj společnosti ve všech směrech

Pokud máte zájem o některou z našich služeb, tak nás neváhejte kontaktovat.